Sistemes d'accessibilitat per transport públic
portes neumàtiques i elèctriques, rampes i plataformes d'accés. Portes PSD

Organització


Gerent

Frederic Solé
frederic.sole@masats.es
+34 938 352 900





 




Equip de Pilotatge

D'esquerra a dreta, assentats:
• Pedro Sánchez (Producció i logística)
• Salvador Rodríguez (Relacions amb les persones)
• Frederic Solé  (Gerent)
• Mario Monfort (Compres) 
• Josep Soler (Qualitat)
D'esquerra a dreta, drets:
• Jonathan Fenoy (Ferrocarril)
• Jaume Garriga (Serveis tecnològics)
• Josep Guitart (Península) 
• Jose Burillo (Finances)
• Polis Karatzas (portes andana) 
• Josep Corrons (KAM)
• Jordi Pujol (Innovació)
• Mar Alapont (Europa NE i Comunicació)
• Roger Lladó (KAM)
• Shapour Shojaei (Àsia, Àfrica i Sudamèrica)

 

 

 

Equips tècnico-comercials


ESPANYA + PORTUGAL + AMÈRICA LLATINA

Josep Guitart
josep.guitart@masats.es
+34 93 8352902
Eduard Costa
eduard.costa@masats.es
+34 93 835 2900


EUROPA NORD-EST

Mar Alapont
mar.alapont@masats.es
+34 93 835 2905
Marc Jofre
marc.jofre@masats.es
+34 93 835 29                             


KAM  IVECO-ADL-VH

Ricard Pujolà
ricard.pujola@masats.es
+34 93 835 29 00
Roger Puig
roger.puig@masats.es
+34 93 835 29 00

Product Engineer

Christian Pérez
christian.perez@masats.es
+34 93 835 29 00

Customer Quality

 


KAM Volvo-Solaris

Josep Corrons
josep.corrons@masats.es

+34 650 562 085
Key Account Mgr

Xavier Selva
xavier.selva@masats.es
Product Engineer
Marc Jofre
marc.jofre@masats.es
+34 638 040 012
Logistics

 
 


KAM Volkswagen

Roger Lladó
roger.llado@masats.es
+34 629 270 407

Key Account Mgr
Anna Urdiales
anna.urdiales@masats.es
Product Engineer
Marc Jofre
marc.jofre@masats.es
+34 638 040 012
Logistics

 
 

KAM  MB + Minibusos

Marc Cuadrench
marc.cuadrench@masats.es
+34 93 835 29 00

 

NORD AMÈRICA

Valentí Fargas
valenti.fargas@masats-llc.com
+1 (678) 216 9323
Marc Jofre
marc.jofre@masats.es
+34 93 835 29 00

 

 

AREA MENA

Shapour Shojaei
shojaei.shapour@masats.es
+34 93 835 2900

 

 

 

 


SECTOR FERROCARRIL

Jonathan Fenoy
jonathan.fenoy@masats.es
+34 662 957 530

 


SECTOR PORTES ANDANA

Polis Karatzas
polis.karatzas@masats.es
+34 663170699

Joan Enrich
joan.enrich@masats.es
+34 664 41 43 94

 

 

Comunicació

Mar Alapont
mar.alapont@masats.es
+34 93 835 2905






Compres estratègiques

Mario Monfort
mario.monfort@masats.es
+34 618 767502


 



Responsable I+D 

Jordi Pujol
jordi.pujol@masats.es
+34 93 835 2900

 

 


Responsable qualitat

Josep Soler
josep.soler@masats.es
+34 93 835 2900

 


 

Equip Post venda

Axel Habermeyer
axel.habermeyer@masats.es
+34 663910579

After Sales manager

   

David Valencia
david.valencia@masats.es
+34 93 835 2913

Mònica Galera
monica.galera@masats.es
+34 93 835 2901

Eduard Santaularia
eduard.santaularia@masats.es
+34 93 835 2900

 

Responsable Financer

 

Jose Burillo
jose.burillo@masats.es
+34 93 8352900