CAT/ ES / EN / FR / DE
Sistemes d'accessibilitat per transport públic
portes neumàtiques i elèctriques, rampes i plataformes d'accés. Portes PSD

Assistència tècnica

Distribuïdors (recanvis)
Tallers certificats
Assistència tècnica
Buscar

Central S. Salvador
de Guardiola (Espany

Axel Habermeyer
T. +34 663910579
axel.habermeyer@masats.es     

David Valencia

T. +34 93 835 2913
david.valencia@masats.es     
         
Mònica Galera
T. +34 93 835 2901
monica.galera@masats.es     

Eduard Santaularia
T. +34 93 835 2900
eduard.santaularia@masats.es

Distribuïdors (recanvis)
Tallers certificats
Assistència tècnica

Alemanya
E.MEICHSNER GmbH

Contacte: Mr Tobias Meichsner
Telèfon : +49 37755 3330
Email : meichsner-gmbh@t-online.de
Adreça : Stützengrünerstrasse 7a
Població : 08304 SCHÖNHEIDE
País: Alemanya

Walter Vetter Karosserie- und Fahrzeugbau GmbH

Contacte: Hr. Peter Weischedel
Telèfon : 0049 (0) 711 510997
Email : info@wvetter.de
Adreça : Schorndorfer Str. 31
Població : 70736 Fellbach
País: Alemanya


Finlandia
MuiCon Oy

Contacte: Marko Muikku
Telèfon : +358 442 134131
Email : marko.muikku@muicon.fi
Adreça : Hakekatu 2A
Població : Kuopio
País: Finlandia
Recanvis Masats  a FInlandia
Willähteen BussiHuolto Oy

Contacte: Jorma Ahonen
Telèfon : +358 44 7922 631
Email : jorma.ahonen@wbh.fi
Adreça : Koritie 2
Població : Villähde
País: Finlandia
taller Masats a Finlandia compra recanvis a traves de Muicon 

Letònia
SIA Latina

Contacte: Nika Blumbergs
Telèfon : +37 167 407342
Email : nejachs@gmail.com
Adreça : Kurzemes pr.23
Població : LATVIA 1067
País: Letònia
Letonia

Lituània
UAB Donmartas

Telèfon : 00370 6 4684630
Email : sales@donmartas.lt
Adreça : Naugarduko str. 99
Població : 03160 Vilnius
País: Lituània


Noruega
Vest Service AS

Contacte: Mr Stian Muri
Telèfon : +47 90 85 6000
Email : stian.muri@vest.no
Adreça : Visnesvegen 9A
Població : Stryn N-6783
País: Noruega


Suècia
KJELLSSONS SERVICECENTER AB

Contacte: Johan Kjellsson
Telèfon : +46 521 575 600
Email : johan@kjellssons.se
Adreça : Tegelslagargatan 14
Població : 46256 Vänersborg
País: Suècia